Fight for your happines :)

3. october 2011 at 20:36 | L.Chtěla bych jen říct, že se mám moc dobře. Škola je skvělá, mám se tam dobře. Myslím, že jsem to tam dost přecenila, zvládám to nad moje očekávání dobře (ťuk ťuk ťuk!!). Spolužáci jsou skvělí, (Až na jednu hloupou pipi dili co na téhle škole nemá co hledat, ale co nadělám, nic není perfektní. ) mám je moc ráda a našla jsem si mezi nimi úžasné kamarády a konečně toho nejlepšího kamaráda! :) O volných dnech se snažím stýkat se s lidmi ze základky, na které samozřejmě nechci zapomenout, protože pro mě ještě pořád hodně znamenají. Chodíme s nimi do barů, pořádně si zatancovat a užít si :) Jediný, co mě na tom fakt štve je, že jsem dojíždějící, protože nemůžu chodit tak často, jak bych chtěla. Achjo.Dál mě štve, že ta ohraná věta "odmítáme ty, kteří nás milují a milujeme ty, kteří nád odmítají" je prostě pravda. Znovu se ve mě probudila zamilovanost do toho Hajzlíka, zrovna ve chvíli, kdy jsem si myslela, že by mi to mohlo vyjít konečně s někým jiným, kterýho je mi mimochodem vážně líto, protože myslí,, že on mě má vážně víc než jen rád. Že já naivní jsem si myslela, že už mě to láska k Němu přešla.


Ale když pomineme dojíždění, tu věc s Ním , to, že za chvíli nám končí tohle "léto" a pár dalších maličkostí, mám se skvěle :) Chodím na hokeje, který jsou bohužel často ve středu, a to mám (konečně!!) tréninky, ale hokej je prostě srdeční záležitost, tak se tam snažím chodit jak můžu:) Tréninky se mi teď prohloubí o další dva a to dky tomu, že budu chodit do další taneční skupiny, čímž se mi doufám otevřou nové možnosti :))


 


Comments

1 Bow Bow | Web | 20. november 2011 at 12:38 | React

Dlouho jsem tu nebyla :) A koukám že se nemáš dcela špatně..nebo se mýlím.? :)
Jsem ráda, že se ti ve škole daří..:)
S tou ohranou větou.., bohužel to platí vždy a všude..nic s tim neuděláme, tedy možná ano, ale to bychom se museli řídit více rozumem, než srdcem :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama