July 2011

PARTY HARD!

25. july 2011 at 23:07 | L.
Zítra odjíždím na týden na Slovensko, za svou milovanou další částí mojí rodiny, a tak jsem chtěla přidat nějaký ten článek, abyste měli co číst. Chtěla jsem vám napsat, jak jsem prožila minulý týden, ale nějak si nemůžu vzpomenout, co jsem vlastně dělala :D jenom vím, že to bylo super ! :D a to je hlavní, no ne? Myslím, že by vás to stejně nezajímalo. Jednoduše jsem se bavila až trestuhodně, poslední dva dny se nonstop slavilo a šlo se spát vždycky až za svítání. Před chvilkou jsem se vzbudila, konečně vyspalá, ve vlastní posteli a střízlivá! Myslím, že to by stačilo. Až si získám víc čtenářů mýho blogu, tak začnu přemýšlet o tom, že sem začnu psát i svoje zážitky. Pak budu vědět, že se s tím nepíšu zbytečně.

I. AM. ME.

NAPADLA MĚ JEDNA VĚC! Chci se vás zeptat, na jaký téma byste chtěli, abych napsala článek. Může to být cokoliv, pište do komentářů a co mě zaujme nejvíc, anebo bude nejvíc návrhů na ono téma, tak se do toho pustím :)All we need in this world is some love

20. july 2011 at 12:51 | L.

Nikdo není dokonalý. Dokud se do něj nezamiluješ.

Everything happens for a reason.

18. july 2011 at 18:20 | L.
Všechno se děje z nějakého důvodu. Věřím v to.


Když už si nevíte rady, tak prostě žijte. Nic lepšího jsme si totiž nevymysleli.

16. july 2011 at 22:42 | L.
Smích je boží dar, v tomhle světě. A proto se směj nahlas, tak nahlas, až se za Tebou budou lidé otáčet. Směj se často, tak často, až se to ostatním bude zdát divné. A pokud okolnosti vyžadují ticho, stoč svůj smích do úsměvu :) Je to sice ohraná věc, ale usmívat se je vážně fajn.. nikdy nevíš, kdo si Tvůj úsměv zamiluje :)) Mluvím z vlastní zkušenosti, kamarádi mě totiž všude uvádějí jako člověka, co dokáže rozesmát a za to jsem jim strašně vděčná. Jsem ráda, že si to o mě myslí.Smile ! :)

14. july 2011 at 22:03 | L.


CIAO ! Doufám, že si prázdninové dny užíváte plnými doušky :) Já si ten týden v Itálii užila úplně MEGASUPERSKVĚLE, hned bych se vrátila na dalších 14 dní a klidně bych spala na zemi a živila se kořínky, jen abych tam mohla zůstat. Jednoduše řečeno, večerní procházky po pláži a horké noci jsou moje! Řeknu vám, Italiano boys jsou super, nicméně pořád můžu říct, že čeští kluci jsou pro mě nej :)) Život je prostě velkej mejdan, akorát teď mám na týden pauzu, někdo by řekl, že prostě není do čeho píchnout, ale já jsem si jednoduše musela udělat čas na hraní The Sims 3, válení špeků a brouzdání po netu:) A CO VY? JAKÝ MÁTE PLÁNY NA PRÁZDNINY 2011? HLAVNĚ SE SMĚJTE A UŽÍVEJTE ! :)

Vaše L.